Indmeldelse

Nusers officielle facebookprofil 

Medlemmerne opfordres til at dele historier og andet på vores facebookprofil.

Bestyrelsen

Formand: Karsten Mikkelsen

formand@nuser-vejle.dk

tlf: 21755204


Kasserer: 

Charlotte Bjerregaard-Lorentzen

kasserer@nuser-vejle.dk

tlf: 28739982


Jørgen Damgaard

jorgen@nuser-vejle.dk

tlf: 61712567


Niels Nørholm

niels@nuser-vejle.dk

tlf: 40800006


Svend Bladt

svend@nuser-vejle.dk

tlf: 25134401


Nis Spicker

nis@nuser-vejle.dk

tlf: 29228510


Rene Gulager

rene@nuser-vejle.dk

tlf: 25116372


Udvalgsformænd


Klubben har mange aktiviteter, derfor er det daglige ansvar udlagt i diverse udvalg. Her kan du kontakte diverse udvalgsformænd:


Undervandsrugby:

Jørgen Damgaard

M 61712567


Ungdom (snorkel)

Mads Prahm

M 52347868



Undervandsjagt:

Rene Gulager

M  25116372


Fridykning:

Niels Kopperøe 

M. 20218412


Flaskedykning:

Karsten Mikkelsen

M 21755204




Bådene:

Fmd. Karsten Mikkelsen

M 21755204


Festudvalg:

Jørgen Damgaard

M 61712567



Kompressor

Nis Spicker

M  29228510


Adgangsbrik:

Niels Nørholm

M  40800006